{{ productAwardLocalized.Quote }}

Anthem Advanced Pro 29 1

€ 4.899

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Deze superlichte composite XC-machine koppelt de nieuwste Maestro veringstechnologie aan de snelheid, controle en stabiliteit van een progressieve 29er-geometrie. Als XC-racing jouw ding is, dan is dit je snelste weg naar het podium.

Deze full-suspension 29er heeft een superlicht Advanced-grade carbon voorframe en swingarm en is voorzien van 90 mm soepele achtervering en 100 mm veerweg aan de voorzijde. De beproefde Maestro-achtervering heeft een Trunnion-mount achterdemper met een kleinere overbrengingsverhouding waardoor de trapefficiëntie en de remprestaties toenemen. De demperhevel en liggende achtervork zijn compacter waardoor de klimeigenschappen en de totale wendbaarheid zijn verbeterd. De Advanced Forged Composite bovenste rocker-arm is lichter, stijver en sterker dan de voorgaande aluminium versie. Andere updates zijn de montage van bredere Boost-haven en een geïntegreerd Giant WheelSystem met sterkere en stijvere wielen voor een vertrouwenwekkend en nauwkeurig stuurgedrag op XC-terrein.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

XC-efficiëntie:

De Advanced Composite frameset (hoofdframe en swingarm) is superlicht en heeft een agressieve 69 graden balhoofdhoek en 73.5 graden zitbuishoek om sneller te kunnen klimmen en accelereren.

29er speed en stabiliteit:

De framegeometrie en vering zijn geoptimaliseerd voor 29 inch wielen en bieden een racewinnende combinatie van snelheid en stabiliteit op XC-terrein.

Tractie en controle:

De verbeterde Maestro Suspension met een Advanced Forged Composite rocker-arm en Trunnion-mount demper zorgen voor soepele veerprestaties op XC-beklimmingen, in bochten en afdalingen.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Matte Black/Gloss Carbon/Chrome
  • Frame
    Advanced-Grade Composite front and rear triangles, 90mm Maestro suspension
  • Voorvork
    Fox 32 Float SC Performance Elite Remote, 100mm, FIT4 damper, remote lockout, Boost 15x110 Kabolt, 44mm offset, custom tuned for Giant
  • Demper
    Fox Float DPS Performance Elite Remote, 165/42.5, custom tuned for Giant
  • Stuur
    Giant Contact SLR XC Flat, 750x31.8
  • Stuurpen
    Giant Contact SL
  • Zadelpen
    Giant Contact, composite, 27.2mm
  • Zadel
    Contact SL (neutral)
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano Deore XT, 1x12 I-spec EV
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore XT
  • Remmen
    Shimano Deore XT
  • Remhendels
    Shimano Deore XT
  • Cassette
    Shimano Deore XT, 10x51
  • Ketting
    KMC X-12
  • Crankset
    Shimano Deore XT, 32t
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant XCR-1 29 WheelSystem
  • Naven
    Giant XCR-1 29 WheelSystem
  • Spaken
    Giant XCR-1 29 WheelSystem
  • Banden
    Maxxis Recon Race 29x2.25, foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    10,7 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Ontworpen met een volledig composiet frameset inclusief de voorste driehoek en achterbrug, heeft deze 29er 90 mm soepele achtervering en 100 mm vooraan. Het Maestro-veersysteem bevat een trunnion mount-schokdemper die een lagere hefboomverhouding produceert voor efficiënte trap- en remprestaties. De innovatieve koppeling maakt ruimte voor kortere liggende achtervorken om het klimvermogen en de algehele behendigheid te verbeteren. De bovenste rocker arm van Advanced Forged Composite is lichter, stijver en sterker dan aluminium, en andere updates zijn onder meer een geïntegreerd Giant WheelSystem met Boost technologie dat je supersterke en stijve wielen geeft voor zelfverzekerd, nauwkeurig rijgedrag op XC-terrein.

Anthem Advanced Pro 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59023,26102463024,865025,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512
GNaloop (mm) (inch)88,93,588,93,5893,5893,5
HWielbasis (mm) (inch)111343,8113344,6115445,4117546,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)585235852359423,460423,8
LReach (mm) (inch)41716,443717,245417,947118,5
MStand Over Height (mm) (inch)74729,478030,781732,284333,2
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

Advanced Composite Technology
Advanced Forged Composite Technologie
Maestro Suspension Technology
OverDrive
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.